Oferty pracy

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z aktualnie prowadzonymi rekrutacjami w Bonduelle Polska. Jeżeli jesteś zainteresowany/a danym ogłoszeniem - poprosimy o przesłanie CV z podaniem właściwego numeru referencyjnego.

Uwaga: skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Gniewkowo/ koło Inowrocławia
dodano 23.05.2019
Gniewkowo/ koło Inowrocławia
dodano 23.05.2019
Gniewkowo/ koło Inowrocławia
dodano 16.05.2019
Gniewkowo/ koło Inowrocławia
dodano 09.04.2019
Gniewkowo/ koło Inowrocławia
dodano 01.04.2019
Gniewkowo/ koło Inowrocławia
dodano 01.04.2019
Gniewkowo/ koło Inowrocławia
dodano 01.04.2019
Gniewkowo/ koło Inowrocławia
dodano 01.04.2019

Nie znalazłeś niczego dla siebie?

Jeśli wśród aktualnych ofert nie widzisz odpowiedniego stanowiska, a jesteś zainteresowany pracą w Bonduelle Polska S.A., prześlij nam swoje zgłoszenie!

Formularz zgłoszeniowy

Na podany adres wysłana zostanie kopia zgłoszenia.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym informujemy, iż Pana/Pani dane osobowe (dane osobowe kandydatów do pracy w spółce) będą przetwarzane przez administratora danych osobowych, tj. Bonduelle Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 303, 02-785, KRS 227543 dla celów przeprowadzenia procesu (lub procesów) rekrutacyjnego zmierzającego do zawarcia pomiędzy Bonduelle Polska S.A. a Panem/Panią umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, a więc w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia (zgoda na przetwarzanie danych osobowych).

Udostępnienie powyższych danych we wskazanych celach jest dobrowolne, jednak brak ich podania będzie skutkował brakiem możliwości udziału w prowadzonym procesie (procesach) rekrutacyjnym.

Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w szczególności w formie profilowania.

Państwa dane będą przetwarzane we wskazanych powyżej celach, do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, a jeżeli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych również w celu wzięcia udziału w przyszłych okresach rekrutacyjnych – do momentu wycofania zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat.

Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Bonduelle Polska S.A. nie udostępnia Państwa danych osobowych podmiotom trzecim.

Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kliknij tutaj aby zobaczyć produkty Bonduelle
w swoim ulubionym e-sklepie